Redaktorzy BIP

    Redaktorzy BIP

    Redaktorzy BIP

    Głowny redaktor
    Maciej Koniuszewski
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803654
    faks 91 4803656
    maciej.koniuszewski@mf.gov.pl

    Anna Raca
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803655
    faks 91 4803656
    anna.raca@mf.gov.pl

    Małgorzata Brzoza
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803666
    faks 91 4803656
    malgorzata.brzoza3@mf.gov.pl

    Aneta Bernacka
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803670
    faks 91 4803656
    aneta.bernacka@mf.gov.pl

    Adam Prokopczuk
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803663
    faks 91 4803656
    adam.prokopczuk@mf.gov.pl

    Edyta Gruca
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803759
    faks 91 4803656
    edyta.gruca@mf.gov.pl

    Monika Franków
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803691
    faks 91 4803656
    monika.frankow@mf.gov.pl

    Paulina Jachym
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803670
    faks 91 4803656
    paulina.jachym@mf.gov.pl

    Aneta Kościuczyk
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803752
    faks 91 4803656
    aneta.kosciuczyk@mf.gov.pl

    Małgorzata Śliwka
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803786
    faks 91 4803656
    malgorzata.sliwka@mf.gov.pl

    Monika Uryniuk
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803462
    faks 91 4803656
    monika.uryniuk@mf.gov.pl

    Helena Charytoniak
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803780
    faks 91 4803656
    helena.charytoniak@mf.gov.pl

    Elżbieta Korytkowska
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803436
    faks 91 4803656
    elzbieta.korytkowska@mf.gov.pl

    Sandra Olszewska
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803747
    faks 91 4803656
    sandra.olszewska@mf.gov.pl

    Monika Bezulska
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803411
    faks 91 4803656
    monika.bezulska@mf.gov.pl

    Kamila Chełminiak
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803467
    faks 91 4803656
    kamila.chelminiak@mf.gov.pl

    Izabela Czarnecka
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803758
    faks 91 4803656
    izabela.czarnecka2@mf.gov.pl

    Aleksandra Kwiatkowska
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803408
    faks 91 4803656
    aleksandra.kwiatkowska3@mf.gov.pl

    Marta Lasek-Skalik
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 3511514
    faks 91 4803656
    marta.lasek-skalik@mf.gov.pl

    Dominika Selerska
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803786
    faks 91 4803656
    dominika.selerska@mf.gov.pl

    Agnieszka Wiatrak
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    tel. 91 4803468
    faks 91 4803656
    agnieszka.wiatrak@mf.gov.pl

    Joanna Banasik
    ul. Roosevelta 1,2
    70-525 Szczecin
    faks 91 4803656
    joanna.banasik@mf.gov.pl

     

     

     

     

     

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 28.02.2017 Data publikacji: 28.02.2017 08:10 Data ostatniej modyfikacji: 22.06.2021 12:14
    Autor: Maciej Koniuszewski Osoba publikująca: Maciej Koniuszewski Osoba modyfikująca: Anna Raca
    Rejestr zmian