«Powrót

Zapisy szkół do działań edukacyjnych "HAZARD? Nie, dziękuję"

Zapisy szkół do działań edukacyjnych "HAZARD? Nie, dziękuję"

Zapisy szkół do działań edukacyjnych "HAZARD? Nie, dziękuję"

Banner akcji Hazard?Nie, dziękuję!. Zawiera informacje o tym gdzie zgłosić problem
Plakat akcji Hazard?Nie, dziękuję! przedstawia wizerunk młodego chłopaka zapatrzonego w ekran

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie ogłasza zapisy szkół (podstawowych, ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych) z obszaru województwa zachodniopomorskiego do działań edukacyjnych w obszarze urządzania nielegalnych gier hazardowych.

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie działając w ramach ogólnopolskiej  kampanii informacyjno-edukacyjnej „HAZARD? Nie, dziękuję!" trwającej od października 2018 do czerwca 2019, oferuje zorganizowanie lekcji informacyjno-edukacyjnej, prowadzonej przez wykwalifikowanych pracowników i funkcjonariusz jednostki.

Zgłoszenia szkół, chcących uczestniczyć w projekcie, przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na skrzynkę hazard-edukacja.ias.szczecin@mf.gov.pl, o zakwalifikowaniu szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane szkoły zostaną powiadomione o wyborze via e-mail, ponadto lista zostanie opublikowana na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. 

Każda szkoła może podać w zgłoszeniu tylko jedną klasę. Planowany termin rozpoczęcia zajęć edukacyjnych to październik 2018, dokładna data zostanie ustalona z osobą kontaktową podaną w formularzu zgłoszeniowym.

Serdecznie zapraszamy!

Kampania KAS „HAZARD? Nie, dziękuję"

Zwalczanie nielegalnych gier na automatach (ulotka informacyjna)

Zwalczanie nielegalnego hazardu on-line (ulotka informacyjna)

Pliki do pobrania