Nabór na stanowisko referenta ds. analiz i planowania w Samodzielnym Referacie Analiz i Planowania w Urzędzie Skarbowym w Kołobrzegu

    Numer: 175689
    Tytuł: Nabór na stanowisko referenta ds. analiz i planowania w Samodzielnym Referacie Analiz i Planowania w Urzędzie Skarbowym w Kołobrzegu
    Data publikacji: 04.12.2015 09:19
    Termin składania ofert: 15.12.2015 23:59

    Opis

        Ogłoszenie nr: 175689
        Data ukazania się ogłoszenia: 04 grudnia 2015 r.

    Izba Skarbowa w Szczecinie

        Dyrektor
        poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
        referent
        do spraw analiz i planowania
        Samodzielnym Referacie Analiz i Planowania

        W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

        ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

    Wymiar etatu: 1

        Liczba stanowisk pracy: 1

    Adres urzędu

        ul. Roosevelta 1-2
        70-525 Szczecin

    Miejsce wykonywania pracy:

        Kołobrzeg
        Urząd Skarbowy w Kołobrzegu
        ul. Armii Krajowej 2, 78-100 Kołobrzeg

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

        analizowanie informacji o podatnikach,
        analizowanie informacji o transakcjach oraz podatnikach podatku od towarów i usług zawartych w aplikacjach i systemach podatkowych, w tym w systemie VIES oraz wnioskowanie o przeprowadzenie czynności sprawdzających i kontroli podatkowych w związku z wynikami analiz,
        prowadzenie spraw z zakresu przychodów nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach lub pochodzących ze źródeł nieujawnionych,
        analiza danych zawartych w oświadczeniach majątkowych osób zobowiązanych do ich składania.

    Warunki pracy
    Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

        - kontakty zewnętrzne z pracownikami Izby Skarbowej w Szczecinie, urzędów skarbowych, innych urzędów i instytucji;

    Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
    - stanowisko pracy wyposażone w monitor ekranowy i inne urządzenia biurowe,
    - oświetlenie sztuczne i naturalne,
    - brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych wewnątrz budynku urzędu,
    - brak toalet dla osób niepełnosprawnych.

    Inne
    Wymagania związane ze stanowiskiem pracy
    n i e z b ę d n e

        wykształcenie: średnie
        pozostałe wymagania niezbędne:
            znajomość przepisów prawa podatkowego,
            umiejętność analitycznego myślenia, kojarzenia faktów, formułowania wniosków,
            umiejętność organizacji pracy na zajmowanym stanowisku,
            samodzielność.

    wymagania dodatkowe

        wykształcenie wyższe w zakresie prawa lub ekonomii lub administracji lub organizacji i zarządzania lub studia podyplomowe z zakresu skarbowości lub podatków lub finansów publicznych lub rachunkowości,
        przeszkolenie w zakresie analiz i planowania,
        umiejętność rozwiązywania problemów, radzenia sobie w sytuacjach nietypowych,
        umiejętność obsługi specjalistycznych programów używanych w administracji skarbowej,
        umiejętność pracy w zespole,
        odpowiedzialność, dokładność systematyczność,
        1 rok stażu pracy w organach podległych ministrowi właściwemu do spraw finansów publicznych.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

        życiorys i list motywacyjny
        oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
        oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
        oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
        kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
        kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
        Inne dokumenty i oświadczenia
            kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
            kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i umiejętności kandydata określone w wymaganiach niezbędnych i dodatkowych.
        Termin składania dokumentów:
            15-12-2015
        Miejsce składania dokumentów:
            70-525 Szczecin (lub osobiście w kancelarii, pok. 28)
            - z dopiskiem "oferta pracy do US Kołobrzeg"

        Inne informacje:
            Do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.

            Wynagrodzenie zasadnicze brutto: 2 280,46 zł

            Oferty otrzymane po terminie lub niespełniające wymagań nie będą rozpatrywane. Życiorys, list motywacyjny oraz wszystkie oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane. Kandydaci spełniający wymagania zostaną poinformowani o terminie postępowania rekrutacyjnego. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Do składania ofert zapraszamy osoby niepełnosprawne. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 91-48-03-700.